mega-expansion-30th-celebration-booster-pack-korean Jälleenmyyjän kuva · syötteestä

Pokémon TCG · Booster Pack

MEGA Expansion 30th Celebration Booster Pack (Korea)

Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean

Julkaistu 16 syyskuu 2026

0 jälleenmyyjällä varastossa

Hinta ilman toimituskuluja — katso kaupasta

Kirjaudu synkronoidaksesi tallennukset ja hintavahdit laitteiden välillä.

Booster Pack

Tyyppi

1

Pakkaukset

syys 2026

Julkaisu

0

Jälleenmyyjät

Jälleenmyyjät (0)

Näin seuraamme näitä hintoja

Tälle tuotteelle ei vielä seurata jälleenmyyjien hintoja.

Hintahistoria

Piirrämme hintakäyrän heti, kun olemme tallentaneet ensimmäisen muutoksen.

Tuotetiedot

Tietoa tuotteesta Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean

Mega-expansion-30th-celebration-booster-pack-korean on yksittäinen tehdas-sealed booster pack peliin Pokémon TCG, ja se sisältää satunnaistettuja kortteja setistä. Se kuuluu MEGA Expansion 30th Celebration-settiin. Se julkaistiin 16.09.2026.

Setti
MEGA Expansion 30th Celebration (M6A)
Julkaisupäivä
16.09.2026
Peli
Pokémon TCG
Kieliversio
Korea

Tunnetaan myös nimellä: BOOSTER POKEMON 30TH CELEBRATION M6A - SOBRE COREANO · Pokemon - 30th Celebration - Booster Pack (Korean)

FAQ

Usein kysyttyä aiheesta Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean

Onko Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean varastossa?+

Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean ei ole juuri nyt varastossa yhdelläkään seuratulla jälleenmyyjällä. Cardheist tarkistaa hinnat kahdesti päivässä — seuraa hintahistoriaa tai luo hintahälytys, niin saat ilmoituksen kun tuote palaa.

Montako packia Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean sisältää?+

Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean sisältää 1 packia.

Mistä ostan tuotteen Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean halvimmalla?+

Cardheist vertailee tuotteen Mega Expansion 30th Celebration Booster Pack Korean hintoja jokaisella seuratulla Pokémon TCG-jälleenmyyjällä, jotta ostat alimpaan hintaan. Katso yllä olevasta jälleenmyyjälistasta reaaliaikaiset hinnat, saatavuus ja linkit.