Pokémon TCG · Elite Trainer Box
Ascended Heroes Elite Trainer Box
Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c
Julkaistu 30 tammikuu 2026
0 jälleenmyyjällä varastossa
Hinta ilman toimituskuluja — katso kaupasta
Kirjaudu synkronoidaksesi tallennukset ja hintavahdit laitteiden välillä.
Elite Trainer Box
Tyyppi
9
Pakkaukset
tammi 2026
Julkaisu
0
Jälleenmyyjät
Jälleenmyyjät (0)
Tälle tuotteelle ei vielä seurata jälleenmyyjien hintoja.
Hintahistoria
Piirrämme hintakäyrän heti, kun olemme tallentaneet ensimmäisen muutoksen.
Tuotetiedot
Tietoa tuotteesta Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c
Ascended-heroes-elite-trainer-box-bbc4d7e42c on sealed Elite Trainer Box peliin Pokémon TCG. Elite Trainer Box sisältää setin booster packeja sekä tarvikkeita, kuten korttisuojia, energiakortteja, noppia ja tilamerkkejä. Se kuuluu Ascended Heroes-settiin. Se julkaistiin 30.01.2026.
- Setti
- Ascended Heroes (ME2.5)
- Julkaisupäivä
- 30.01.2026
- Peli
- Pokémon TCG
- Kieliversio
- Englanti
Tunnetaan myös nimellä: N'S ZEKROM (031) - POKEMON MEP EN-ME BLACK STAR PROMO - ASCENDED HEROES ETB - CGC MINT + 9.5
FAQ
Usein kysyttyä aiheesta Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c
Onko Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c varastossa?+
Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c ei ole juuri nyt varastossa yhdelläkään seuratulla jälleenmyyjällä. Cardheist tarkistaa hinnat kahdesti päivässä — seuraa hintahistoriaa tai luo hintahälytys, niin saat ilmoituksen kun tuote palaa.
Montako packia Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c sisältää?+
Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c sisältää 9 packia.
Mistä ostan tuotteen Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c halvimmalla?+
Cardheist vertailee tuotteen Ascended Heroes Elite Trainer Box Bbc4d7e42c hintoja jokaisella seuratulla Pokémon TCG-jälleenmyyjällä, jotta ostat alimpaan hintaan. Katso yllä olevasta jälleenmyyjälistasta reaaliaikaiset hinnat, saatavuus ja linkit.