Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box Butiksbild · via feed

Star Wars: Unlimited · Booster Box

Twilight of the Republic Booster Box

Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box

Släppt 8 november 2024

1.090 SEK 1.199 SEK −9%

≈ 45 SEK per paket · 24 paket

Lägst 30 dagar: 1.090 SEK · Högst 30 dagar: 1.199 SEK · 1 återförsäljare i lager

50

Heist Score

Rimligt pris

?

Så fungerar Heist Score

En dealpoäng 0–100: 80+ är ett kap, 60–79 ett riktigt bra pris, 40–59 hyfsat, under 40 vänta.

Pris jämfört med sin egen 6-månadershistorik: idag ligger det på 35:e percentilen (lägre = billigare än vanligt).

Spridning mellan butiker: 50/100 — hur långt under marknaden det billigaste erbjudandet ligger.

Momentum: 42/100 — över 60 är priset på väg upp, under 35 på väg ner.

Läs hur vi bevakar priser →

Pris exkl. frakt — se hos butiken

Logga in för att synka sparade produkter och prisbevakningar mellan enheter.

Booster Box

Typ

24

Paket

nov 2024

Släpp

2

Butiker

Butiker (2)

Kontrollerad för ungefär 4 timmar sedan () · Så hämtar vi dessa priser

Speltrollet

kontrollerad för ungefär 4 timmar sedan

I lager

1.090 SEK

Bästa pris

TCGStore.se

kontrollerad för ungefär 4 timmar sedan

Slut i lager

1.199 SEK

Prishistorik

Bästa pris · senaste 3 kontrollerna

Lägst

1.090 SEK

Genomsnitt

1.162,67 SEK

Högst

1.199 SEK

Nu

1.090 SEK

Prishistorik: lägsta 1.090 SEK, högsta 1.199 SEK, snitt 1.162,67 SEK över 3 registrerade prisändringar sedan 16 maj 2026. Dagens bästa pris är −9 % jämfört med för 30 dagar sedan.

Produktfakta

Om Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box

Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box är en fabriksförseglad booster box för Star Wars: Unlimited. En booster box innehåller förseglade boosterpaket från setet — det mest direkta sättet att öppna ett större antal paket från en utgåva. Produkten tillhör setet Twilight of the Republic. Det släpptes 2024-11-08.

Set
Twilight of the Republic (TWI)
Släppdatum
2024-11-08
Spel
Star Wars: Unlimited
Utgåva
Engelska

Även känd som: Star Wars: Unlimited - Twilight of the Republic Booster Box (24 packs) · Star Wars Unlimited Twilight of the Republic Booster Box · Star Wars Unlimited Twilight of the Republic English Booster Box · Star Wars: Unlimited - Twilight of the Republic Booster Box · Star Wars: Unlimited – Twilight of the Republic Booster Display

FAQ

Vanliga frågor om Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box

Vad kostar Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box?+

Det billigaste priset i lager för Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box är 1.090 SEK, jämfört hos 2 återförsäljare och uppdaterat två gånger om dagen på Cardheist.

Vad är det lägsta pris som registrerats för Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box?+

Det lägsta pris vi har registrerat för Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box är 1.090 SEK. Hela prishistoriken visas i grafen på den här sidan, så att du kan skilja ett äkta erbjudande från en fejkad rabatt.

Hur många paket innehåller Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box?+

Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box innehåller 24 paket.

Var köper jag Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box billigast?+

Cardheist jämför priser på Star Wars: Unlimited TCG: Twilight of the Republic Booster Box hos alla bevakade Star Wars: Unlimited-återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.

Mer från Twilight of the Republic

Hela setet →
1.090 SEK hos Speltrollet