Pokémon TCG · Booster Box
Storm Emeralda Booster Box (Japanska)
Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64
Släppt 31 juli 2026
0 återförsäljare i lager
Pris exkl. frakt — se hos butiken
Logga in för att synka sparade produkter och prisbevakningar mellan enheter.
Booster Box
Typ
36
Paket
jul 2026
Släpp
0
Butiker
Butiker (0)
Inga butikspriser bevakas för den här produkten ännu.
Prishistorik
Vi börjar rita prisgrafen så snart vi registrerat en förändring.
Produktfakta
Om Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64
Storm-emeralda-booster-box-japanese-b5894e8a64 är en fabriksförseglad booster box för Pokémon TCG. En booster box innehåller förseglade boosterpaket från setet — det mest direkta sättet att öppna ett större antal paket från en utgåva. Produkten tillhör setet Storm Emeralda. Det släpptes 2026-07-31.
- Släppdatum
- 2026-07-31
- Spel
- Pokémon TCG
- Utgåva
- Japanska
Även känd som: Pokémon Storm Emeralda Booster Box (M6) - Japans
FAQ
Vanliga frågor om Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64
Finns Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64 i lager?+
Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64 finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Cardheist kollar priserna två gånger om dagen — följ prishistoriken eller skapa en prisbevakning så får du besked när den är tillbaka.
Hur många paket innehåller Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64?+
Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64 innehåller 36 paket.
Var köper jag Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64 billigast?+
Cardheist jämför priser på Storm Emeralda Booster Box Japanese B5894e8a64 hos alla bevakade Pokémon TCG-återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.