mega-evolution-era-blister-pack-c2e5b8c44b Butiksbild · via feed

Pokémon TCG · Blister Pack

Mega Evolution Era Blister Pack

Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b

Släppt 26 september 2025

0 återförsäljare i lager

Pris exkl. frakt — se hos butiken

Logga in för att synka sparade produkter och prisbevakningar mellan enheter.

Blister Pack

Typ

1

Paket

sep 2025

Släpp

0

Butiker

Butiker (0)

Så hämtar vi dessa priser

Inga butikspriser bevakas för den här produkten ännu.

Prishistorik

Vi börjar rita prisgrafen så snart vi registrerat en förändring.

Produktfakta

Om Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b

Mega-evolution-era-blister-pack-c2e5b8c44b är ett fabriksförseglat blisterpaket för Pokémon TCG med ett eller flera boosterpaket i butiksförpackning. Produkten tillhör setet Mega Evolution Era. Det släpptes 2025-09-26.

Set
Mega Evolution Era (ME)
Släppdatum
2025-09-26
Spel
Pokémon TCG
Utgåva
Engelska

Även känd som: Pokemon TCG - Enhanced 2-Pack Blister (2026 Oddish, Gloom, Vileplume)

FAQ

Vanliga frågor om Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b

Finns Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b i lager?+

Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Cardheist kollar priserna två gånger om dagen — följ prishistoriken eller skapa en prisbevakning så får du besked när den är tillbaka.

Hur många paket innehåller Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b?+

Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b innehåller 1 paket.

Var köper jag Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b billigast?+

Cardheist jämför priser på Mega Evolution Era Blister Pack C2e5b8c44b hos alla bevakade Pokémon TCG-återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.

Mer från Mega Evolution Era

Hela setet →