heat-wave-arena-booster-box Butiksbild · via feed

Pokémon TCG · Booster Box

Heat Wave Arena Booster Box (Japanska)

Heat Wave Arena Booster Box

Släppt 14 mars 2025

Utgåvor Koreanska 799 SEK Japanska 1.590 SEK

0 återförsäljare i lager

Pris exkl. frakt — se hos butiken

Logga in för att synka sparade produkter och prisbevakningar mellan enheter.

Booster Box

Typ

36

Paket

mar 2025

Släpp

0

Butiker

Butiker (0)

Så hämtar vi dessa priser

Inga butikspriser bevakas för den här produkten ännu.

Prishistorik

Vi börjar rita prisgrafen så snart vi registrerat en förändring.

Produktfakta

Om Heat Wave Arena Booster Box

Heat-wave-arena-booster-box är en fabriksförseglad booster box för Pokémon TCG. En booster box innehåller förseglade boosterpaket från setet — det mest direkta sättet att öppna ett större antal paket från en utgåva. Produkten tillhör setet Heat Wave Arena. Det släpptes 2025-03-14.

Set
Heat Wave Arena (SV9A)
Släppdatum
2025-03-14
Spel
Pokémon TCG
Utgåva
Japanska

Även känd som: Pokémon Heat Wave Arena Booster Box · Pokémon Heat Wave Arena SV9a

FAQ

Vanliga frågor om Heat Wave Arena Booster Box

Finns Heat Wave Arena Booster Box i lager?+

Heat Wave Arena Booster Box finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Cardheist kollar priserna två gånger om dagen — följ prishistoriken eller skapa en prisbevakning så får du besked när den är tillbaka.

Hur många paket innehåller Heat Wave Arena Booster Box?+

Heat Wave Arena Booster Box innehåller 36 paket.

Var köper jag Heat Wave Arena Booster Box billigast?+

Cardheist jämför priser på Heat Wave Arena Booster Box hos alla bevakade Pokémon TCG-återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.

Mer från Heat Wave Arena

Hela setet →