Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) Butiksbild · via feed

Pokémon TCG · Booster Pack

Fusion Arts Booster Pack (Koreanska)

Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk)

Släppt 24 september 2021

Lägst 30 dagar: · Högst 30 dagar: · 0 återförsäljare i lager

44

Heist Score

Rimligt pris

?

Så fungerar Heist Score

En dealpoäng 0–100: 80+ är ett kap, 60–79 ett riktigt bra pris, 40–59 hyfsat, under 40 vänta.

Pris jämfört med sin egen 6-månadershistorik: idag ligger det på 50:e percentilen (lägre = billigare än vanligt).

Spridning mellan butiker: 50/100 — hur långt under marknaden det billigaste erbjudandet ligger.

Momentum: 55/100 — över 60 är priset på väg upp, under 35 på väg ner.

Läs hur vi bevakar priser →

Pris exkl. frakt — se hos butiken

Logga in för att synka sparade produkter och prisbevakningar mellan enheter.

Booster Pack

Typ

1

Paket

sep 2021

Släpp

0

Butiker

Butiker (0)

Så hämtar vi dessa priser

Ingen återförsäljare har produkten just nu. Senast sedd för 59 SEK den .

Prishistorik

Bästa pris · senaste 2 kontrollerna

Lägst

59 SEK

Genomsnitt

59 SEK

Högst

59 SEK

Nu

Prishistorik: lägsta 59 SEK, högsta 59 SEK, snitt 59 SEK över 2 registrerade prisändringar sedan 16 maj 2026.

Produktfakta

Om Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk)

Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) är ett enskilt fabriksförseglat boosterpaket för Pokémon TCG med slumpade kort från setet. Produkten tillhör setet Fusion Arts. Det släpptes 2021-09-24.

Set
Fusion Arts (S8)
Släppdatum
2021-09-24
Spel
Pokémon TCG
Utgåva
Koreanska

Även känd som: Pokemon Booster Pakke - Sword & Shield S8: Fusion Arts *KOREANSK*

FAQ

Vanliga frågor om Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk)

Finns Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) i lager?+

Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Cardheist kollar priserna två gånger om dagen — följ prishistoriken eller skapa en prisbevakning så får du besked när den är tillbaka.

Hur många paket innehåller Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk)?+

Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) innehåller 1 paket.

Var köper jag Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) billigast?+

Cardheist jämför priser på Pokémon Sword & Shield: Fusion Arts Booster Pack (Koreansk) hos alla bevakade Pokémon TCG-återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.

Mer från Fusion Arts

Hela setet →