One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) Butiksbild · via feed

One Piece Card Game · Booster Box

The Azure Sea's Seven Booster Box

One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs)

Släppt 30 maj 2025

1.390 SEK

≈ 58 SEK per paket · 24 paket

Lägst 30 dagar: 1.390 SEK · Högst 30 dagar: 2.299 SEK · 0 återförsäljare i lager

44

Heist Score

Rimligt pris

?

Så fungerar Heist Score

En dealpoäng 0–100: 80+ är ett kap, 60–79 ett riktigt bra pris, 40–59 hyfsat, under 40 vänta.

Pris jämfört med sin egen 6-månadershistorik: idag ligger det på 50:e percentilen (lägre = billigare än vanligt).

Spridning mellan butiker: 50/100 — hur långt under marknaden det billigaste erbjudandet ligger.

Momentum: 55/100 — över 60 är priset på väg upp, under 35 på väg ner.

Läs hur vi bevakar priser →

Pris exkl. frakt — se hos butiken

Logga in för att synka sparade produkter och prisbevakningar mellan enheter.

Booster Box

Typ

24

Paket

maj 2025

Släpp

3

Butiker

Butiker (3)

Kontrollerad för 43 minuter sedan () · Så hämtar vi dessa priser

Speltrollet

kontrollerad för 43 minuter sedan

Slut i lager

1.390 SEK

Poketalk

kontrollerad för 43 minuter sedan

Slut i lager

2.199 SEK

TCGStore.se

kontrollerad för 43 minuter sedan

Slut i lager

2.299 SEK

Prishistorik

Bästa pris · senaste 14 kontrollerna

Lägst

1.299 SEK

Genomsnitt

2.098,36 SEK

Högst

2.299 SEK

Nu

1.390 SEK

Prishistorik: lägsta 1.299 SEK, högsta 2.299 SEK, snitt 2.098,36 SEK över 14 registrerade prisändringar sedan 16 maj 2026. Dagens bästa pris är −37 % jämfört med för 30 dagar sedan.

Produktfakta

Om One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs)

One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) är en fabriksförseglad booster box för One Piece Card Game. En booster box innehåller förseglade boosterpaket från setet — det mest direkta sättet att öppna ett större antal paket från en utgåva. Produkten tillhör setet The Azure Sea's Seven. Det släpptes 2025-05-30.

Set
The Azure Sea's Seven (OP14)
Släppdatum
2025-05-30
Spel
One Piece Card Game
Utgåva
Engelska

Även känd som: One Piece The Azure Seas Seven OP14 Booster Box · One Piece OP14 The Azure Sea's Seven Booster Box · One Piece Card Game: The Azure Sea's Seven - Booster Box OP14 · ONE PIECE: Card Game – The Azure Sea’s Seven Display (OP14) · One Piece Card Game OP14: The Azure Sea’s Seven Booster Display

FAQ

Vanliga frågor om One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs)

Finns One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) i lager?+

One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Cardheist kollar priserna två gånger om dagen — följ prishistoriken eller skapa en prisbevakning så får du besked när den är tillbaka.

Hur många paket innehåller One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs)?+

One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) innehåller 24 paket.

Var köper jag One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) billigast?+

Cardheist jämför priser på One Piece TCG: Azure Sea's Seven [OP-14] Booster Box (24 packs) hos alla bevakade One Piece Card Game-återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.

Mer från The Azure Sea's Seven

Hela setet →