Pokémon TCG · Blister Pack
Obsidian Flames Blister Pack (Spaans)
Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed
Uitgebracht op 11 augustus 2023
Bij 0 winkels op voorraad
Prijs excl. verzending — zie de winkel
Inloggen om bewaarde producten en prijsalerts op al je apparaten te synchroniseren.
Blister Pack
Type
1
Packs
aug 2023
Release
0
Winkels
Winkels (0)
Voor dit product worden nog geen winkelprijzen gevolgd.
Prijshistorie
We tekenen de prijsgrafiek zodra we een wijziging hebben vastgelegd.
Productfeiten
Over Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed
Obsidian-flames-blister-pack-spanish-17b2e9d9ed is een fabrieks-sealed blister voor Pokémon TCG met één of meer booster packs in winkelverpakking. Het hoort bij de Obsidian Flames-set. Het is uitgebracht op 11-08-2023.
- Releasedatum
- 11-08-2023
- Game
- Pokémon TCG
- Editie
- Spaans
Ook bekend als: Blister – Llamas Obsidianas – ESPAÑOL
FAQ
Veelgestelde vragen over Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed
Is Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed op voorraad?+
Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed is momenteel bij geen enkele gevolgde winkel op voorraad. Cardheist controleert de prijzen twee keer per dag — volg de prijsgeschiedenis of stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra het terug is.
Hoeveel packs zitten er in Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed?+
Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed bevat 1 packs.
Waar koop ik Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed het goedkoopst?+
Cardheist vergelijkt de prijzen van Obsidian Flames Blister Pack Spanish 17b2e9d9ed bij elke gevolgde Pokémon TCG-winkel zodat je tegen de laagste prijs koopt. Bekijk de winkellijst hierboven voor live prijzen, voorraadstatus en links.