Pokémon TCG · Collection Tin
Mega Evolution Era Collection Tin
Pokemon Mega Charizard X EX Tin
Uitgebracht op 26 september 2025
≈ €13 per booster · 3 boosters
Bij 0 winkels op voorraad
Prijs excl. verzending — zie de winkel
Inloggen om bewaarde producten en prijsalerts op al je apparaten te synchroniseren.
Collection Tin
Type
3
Packs
sep 2025
Release
1
Winkels
Winkels (1)
ongeveer een uur geleden gecontroleerd () · Hoe we deze prijzen volgen
Prijshistorie
We tekenen de prijsgrafiek zodra we een wijziging hebben vastgelegd.
Productfeiten
Over Pokemon Mega Charizard X EX Tin
Pokemon Mega Charizard X EX Tin is een sealed tin voor Pokémon TCG met daarin fabrieks-sealed booster packs. Het hoort bij de Mega Evolution Era-set. Het is uitgebracht op 26-09-2025.
- Releasedatum
- 26-09-2025
- Game
- Pokémon TCG
- Editie
- Engels
FAQ
Veelgestelde vragen over Pokemon Mega Charizard X EX Tin
Is Pokemon Mega Charizard X EX Tin op voorraad?+
Pokemon Mega Charizard X EX Tin is momenteel bij geen enkele gevolgde winkel op voorraad. Cardheist controleert de prijzen twee keer per dag — volg de prijsgeschiedenis of stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra het terug is.
Hoeveel packs zitten er in Pokemon Mega Charizard X EX Tin?+
Pokemon Mega Charizard X EX Tin bevat 3 packs.
Waar koop ik Pokemon Mega Charizard X EX Tin het goedkoopst?+
Cardheist vergelijkt de prijzen van Pokemon Mega Charizard X EX Tin bij elke gevolgde Pokémon TCG-winkel zodat je tegen de laagste prijs koopt. Bekijk de winkellijst hierboven voor live prijzen, voorraadstatus en links.