Pokémon TCG · Booster Pack
Expansion Pack Booster Pack (Japans)
Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a
Uitgebracht op 20 oktober 1996
Bij 0 winkels op voorraad
Prijs excl. verzending — zie de winkel
Inloggen om bewaarde producten en prijsalerts op al je apparaten te synchroniseren.
Booster Pack
Type
1
Packs
okt 1996
Release
0
Winkels
Winkels (0)
Voor dit product worden nog geen winkelprijzen gevolgd.
Prijshistorie
We tekenen de prijsgrafiek zodra we een wijziging hebben vastgelegd.
Productfeiten
Over Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a
Expansion-pack-booster-pack-japanese-da9bed8e5a is een losse fabrieks-sealed booster pack voor Pokémon TCG, met gerandomiseerde kaarten uit de set. Het hoort bij de Expansion Pack-set. Het is uitgebracht op 20-10-1996.
- Set
- Expansion Pack
- Releasedatum
- 20-10-1996
- Game
- Pokémon TCG
- Editie
- Japans
Ook bekend als: Pokemon MEGA Expansion Pack Inferno X Booster Pakke
FAQ
Veelgestelde vragen over Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a
Is Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a op voorraad?+
Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a is momenteel bij geen enkele gevolgde winkel op voorraad. Cardheist controleert de prijzen twee keer per dag — volg de prijsgeschiedenis of stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra het terug is.
Hoeveel packs zitten er in Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a?+
Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a bevat 1 packs.
Waar koop ik Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a het goedkoopst?+
Cardheist vergelijkt de prijzen van Expansion Pack Booster Pack Japanese Da9bed8e5a bij elke gevolgde Pokémon TCG-winkel zodat je tegen de laagste prijs koopt. Bekijk de winkellijst hierboven voor live prijzen, voorraadstatus en links.