kaldheim-play-booster-d272e5ee5c Winkelafbeelding · via feed

Magic: The Gathering · Play Booster

Kaldheim Play Booster

Kaldheim Play Booster D272e5ee5c

Uitgebracht op 5 februari 2021

Bij 0 winkels op voorraad

Prijs excl. verzending — zie de winkel

Inloggen om bewaarde producten en prijsalerts op al je apparaten te synchroniseren.

Play Booster

Type

1

Packs

feb 2021

Release

0

Winkels

Winkels (0)

Hoe we deze prijzen volgen

Voor dit product worden nog geen winkelprijzen gevolgd.

Prijshistorie

We tekenen de prijsgrafiek zodra we een wijziging hebben vastgelegd.

Productfeiten

Over Kaldheim Play Booster D272e5ee5c

Kaldheim-play-booster-d272e5ee5c is een losse fabrieks-sealed booster pack voor Magic: The Gathering, met gerandomiseerde kaarten uit de set. Het hoort bij de Kaldheim-set. Het is uitgebracht op 05-02-2021.

Set
Kaldheim (KHM)
Releasedatum
05-02-2021
Game
Magic: The Gathering
Editie
Engels

Ook bekend als: Kaldheim - Set Booster Pack (Magic the Gathering)

FAQ

Veelgestelde vragen over Kaldheim Play Booster D272e5ee5c

Is Kaldheim Play Booster D272e5ee5c op voorraad?+

Kaldheim Play Booster D272e5ee5c is momenteel bij geen enkele gevolgde winkel op voorraad. Cardheist controleert de prijzen twee keer per dag — volg de prijsgeschiedenis of stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra het terug is.

Hoeveel packs zitten er in Kaldheim Play Booster D272e5ee5c?+

Kaldheim Play Booster D272e5ee5c bevat 1 packs.

Waar koop ik Kaldheim Play Booster D272e5ee5c het goedkoopst?+

Cardheist vergelijkt de prijzen van Kaldheim Play Booster D272e5ee5c bij elke gevolgde Magic: The Gathering-winkel zodat je tegen de laagste prijs koopt. Bekijk de winkellijst hierboven voor live prijzen, voorraadstatus en links.