Pokemon · Booster Box
Pokemon-scarlet-violet-destined-rivals-booster-box-f32f4c29e1
0 forhandlere på lager
Pris ekskl. frakt — se hos butikken
Booster Box
Type
36
Packs
—
Release
0
Retailers
No retailer prices tracked for this product yet.
Produktfakta
Om Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1
Pokemon-scarlet-violet-destined-rivals-booster-box-f32f4c29e1 er en fabrikkforseglet booster box til Pokemon. En booster box inneholder forseglede boosterpakker fra settet — den mest direkte måten å åpne et større antall pakker fra én utgivelse på.
- Spill
- Pokemon
- Utgave
- Engelsk
Også kjent som: Pokémon Scarlet & Violet: Destined Rivals Booster Box
FAQ
Ofte stilte spørsmål om Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1
Er Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1 på lager? +
Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1 er ikke på lager hos noen overvåket forhandler akkurat nå. Cardheist sjekker prisene hver time — følg prishistorikken eller sett et prisvarsel, så får du beskjed når den er tilbake.
Hvor mange pakker er det i Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1? +
Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1 inneholder 36 pakker.
Hvor kjøper jeg Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1 billigst? +
Cardheist sammenligner Pokemon Scarlet Violet Destined Rivals Booster Box F32f4c29e1-priser hos alle overvåkede Pokemon-forhandlere, så du kan kjøpe til laveste pris. Se forhandlerlisten over for live-priser, lagerstatus og lenker.