Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box Forhandlerbilde · via feed

Pokémon TCG · Collection Box

Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box

2.399 NOK

Lavest 30 dager: 2.399 NOK · Høyest 30 dager: 2.399 NOK · 1 forhandler på lager

29

Heist Score

Vent

Dyrere enn vanlig
?

Slik fungerer Heist Score

En dealscore fra 0–100: 80+ er et kupp, 60–79 et veldig godt kjøp, 40–59 greit, under 40 vent.

Pris mot sin egen 6-måneders historikk: i dag ligger den på 88. persentil (lavere = billigere enn vanlig).

Spredning mellom forhandlere: 50/100 — hvor langt under markedet det billigste tilbudet ligger.

Momentum: 55/100 — over 60 er prisen på vei opp, under 35 faller den.

Les hvordan vi sporer priser →

Pris ekskl. frakt — se hos butikken

Logg inn for å synkronisere lagrede produkter og prisvarsler på tvers av enheter.

Collection Box

Type

—

Utgivelse

1

Forhandlere

Forhandlere (1)

Sjekket for rundt 3 timer siden () · Slik henter vi disse prisene

Cardcenter.no

sjekket for rundt 3 timer siden

På lager

2.399 NOK

Beste pris

Prishistorikk

Beste pris · siste 4 sjekker

Lavest

1.999 NOK

Gjennomsnitt

2.199 NOK

Høyest

2.399 NOK

Nå

2.399 NOK

Prishistorikk: laveste 1.999 NOK, høyeste 2.399 NOK, gjennomsnitt 2.199 NOK over 4 registrerte prisendringer siden 16. mai 2026. Dagens beste pris er uendret sammenlignet med for 30 dager siden.

FAQ

Ofte stilte spørsmål om Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box

Hva koster Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box?+

Den billigste prisen på lager for Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box er 2.399 NOK, sett hos 1 forhandler og oppdatert to ganger daglig på Cardheist.

Hva er den laveste prisen registrert for Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box?+

Den laveste prisen vi har registrert for Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box er 1.999 NOK. Hele prishistorikken vises i grafen på denne siden, så du kan skille et ekte tilbud fra en falsk rabatt.

Hvor kjøper jeg Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box billigst?+

Cardheist sammenligner Pokemon Mew Elite Trainer Collection Box-priser hos alle overvåkede Pokémon TCG-forhandlere, så du kan kjøpe til laveste pris. Se forhandlerlisten over for live-priser, lagerstatus og lenker.

2.399 NOK hos Cardcenter.no