Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke Forhandlerbilde · via feed

Pokémon TCG · Booster Pack

Phantasmal Flames Booster Pack

Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke

Utgitt 14 november 2025

219 NOK

Lavest 30 dager: 179 NOK · Høyest 30 dager: 219 NOK · 1 forhandler på lager

34

Heist Score

Vent

Dyrere enn vanligPå vei opp
?

Slik fungerer Heist Score

En dealscore fra 0–100: 80+ er et kupp, 60–79 et veldig godt kjøp, 40–59 greit, under 40 vent.

Pris mot sin egen 6-måneders historikk: i dag ligger den på 84. persentil (lavere = billigere enn vanlig).

Spredning mellom forhandlere: 50/100 — hvor langt under markedet det billigste tilbudet ligger.

Momentum: 65/100 — over 60 er prisen på vei opp, under 35 faller den.

Les hvordan vi sporer priser →

Pris ekskl. frakt — se hos butikken

Logg inn for å synkronisere lagrede produkter og prisvarsler på tvers av enheter.

Booster Pack

Type

1

Pakker

nov 2025

Utgivelse

2

Forhandlere

Forhandlere (2)

Sjekket for rundt 1 time siden () · Slik henter vi disse prisene

Pokestore.no

sjekket for rundt 1 time siden

På lager

219 NOK

Beste pris

Epicards

sjekket for rundt 1 time siden

Utsolgt

179 NOK

Prishistorikk

Beste pris · siste 12 sjekker

Lavest

120 NOK

Gjennomsnitt

181,58 NOK

Høyest

219 NOK

Nå

219 NOK

Prishistorikk: laveste 120 NOK, høyeste 219 NOK, gjennomsnitt 181,58 NOK over 12 registrerte prisendringer siden 16. mai 2026. Dagens beste pris er +30 % sammenlignet med for 30 dager siden.

Prisanalyse

Hva tallene sier om Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke

De registrerte prisene har ligget mellom 120 NOK og 219 NOK (gjennomsnitt 181,58 NOK) — dagens beste pris ligger i den høye enden av det spennet.

1 av de 2 sporede forhandlerne har den på lager eller åpen for forhåndsbestilling akkurat nå.

Produktfakta

Om Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke

Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke er en enkelt fabrikkforseglet boosterpakke til Pokémon TCG med tilfeldige kort fra settet. Produktet hører til settet Phantasmal Flames. Det ble utgitt 14.11.2025.

Sett
Phantasmal Flames (ME02)
Utgivelsesdato
14.11.2025
Spill
Pokémon TCG
Utgave
Engelsk

Også kjent som: Pokemon - Mega Evolution: Phantasmal Flames Booster Pakke · Pokémon TCG: Mega Evolution Phantasmal Flames Booster Pack · Pokémon TCG - Phantasmal Flames Booster Pack · Pokémon TCG: Phantasmal Flames booster · Pokémon ME02: Phantasmal Flames Booster Pack

FAQ

Ofte stilte spørsmål om Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke

Hva koster Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke?+

Den billigste prisen på lager for Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke er 219 NOK, sammenlignet hos 2 forhandlere og oppdatert to ganger daglig på Cardheist.

Hva er den laveste prisen registrert for Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke?+

Den laveste prisen vi har registrert for Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke er 120 NOK. Hele prishistorikken vises i grafen på denne siden, så du kan skille et ekte tilbud fra en falsk rabatt.

Hvor mange pakker er det i Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke?+

Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke inneholder 1 pakker.

Hvor kjøper jeg Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke billigst?+

Cardheist sammenligner Pokemon Phantasmal Flames Booster Pakke-priser hos alle overvåkede Pokémon TCG-forhandlere, så du kan kjøpe til laveste pris. Se forhandlerlisten over for live-priser, lagerstatus og lenker.

Mer fra Phantasmal Flames

Hele settet →
219 NOK hos Pokestore.no