Yu-Gi-Oh! · Booster Box
Limited Pack World Championship 2026 Booster Box
Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box
Udgivet 1 august 2026
≈ 12 kr pr. pakke · 24 pakker
Laveste 30d: 279,95 kr · Højeste 30d: 339 kr · 3 forhandlere på lager
Heist Score
Godt tilbud
?
Sådan virker Heist Score
En deal-score fra 0–100: 80+ er et kup, 60–79 et godt tilbud, 40–59 fair, under 40 vent.
Pris mod egen 6-måneders historik: i dag ligger den på 18. percentil (lavere = billigere end normalt).
Spredning mellem forhandlere: 50/100 — hvor langt under markedet det billigste tilbud er.
Momentum: 55/100 — over 60 er prisen på vej op, under 35 falder den.
Pris ekskl. fragt — se hos butikken
Log ind for at synkronisere gemte produkter og prisalarmer på tværs af enheder.
Booster Box
Type
24
Pakker
aug 2026
Udgivelse
4
Forhandlere
Forhandlere (4)
Tjekket for cirka en time siden () · Sådan henter vi disse priser
Prishistorik
Bedste pris · seneste 7 tjekLaveste
279,95 kr
Gennemsnit
316,41 kr
Højeste
339 kr
Nu
279,95 kr
Prishistorik: laveste 279,95 kr, højeste 339 kr, gennemsnit 316,41 kr over 7 registrerede prisændringer siden 28. august 2026. Dagens bedste pris er −15 % i forhold til for 30 dage siden.
Prisanalyse
Hvad tallene siger om Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box
Der er lige nu 49,05 kr forskel på den billigste og dyreste af de 3 forhandlere: Kelz0r har den til 279,95 kr, mens den højeste pris er 329 kr — et spænd på 18%. Det kan altså betale sig at sammenligne, før du køber.
De registrerede priser har ligget mellem 279,95 kr og 339 kr (gennemsnit 316,41 kr) — dagens bedste pris ligger i den lave ende af det spænd.
3 af de 4 sporede forhandlere har den på lager eller åben for forudbestilling lige nu.
Produktfakta
Om Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box
Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box er en fabriksforseglet booster box til Yu-Gi-Oh!. En booster box indeholder forseglede boosterpakker fra sættet — den mest direkte måde at åbne et større antal pakker fra én udgivelse. Produktet hører til sættet Limited Pack World Championship 2026. Det udkom 01.08.2026.
- Udgivelsesdato
- 01.08.2026
- Spil
- Yu-Gi-Oh!
- Udgave
- Engelsk
Også kendt som: Yu-Gi-Oh! - Limited Pack World Championship 2026 - Booster Box · Yu-Gi-Oh! - World Championship 2026 - Limited Pack - Booster Box (10 Packs) · Yu-Gi-Oh! World Championship 2026 Limited Pack Booster Box · Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box EN
FAQ
Ofte stillet om Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box
Hvad koster Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box?+
Den billigste på-lager-pris for Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box er 279,95 kr, sammenlignet på tværs af 4 forhandlere og opdateret to gange dagligt på Cardheist.
Hvad er den laveste pris registreret for Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box?+
Den laveste pris vi har registreret for Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box er 279,95 kr. Hele prishistorikken vises i grafen på denne side, så du kan skelne et ægte tilbud fra en kunstig rabat.
Hvor mange pakker er der i Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box?+
Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box indeholder 24 pakker.
Hvor køber jeg Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box billigst?+
Cardheist sammenligner Yu-Gi-Oh! Limited Pack World Championship 2026 Booster Box-priser på tværs af alle Yu-Gi-Oh!-forhandlere vi følger, så du kan købe til den laveste pris. Se forhandlerlisten ovenfor med live priser, lagerstatus og links.