Pokémon TCG · Booster Box
Scorching Skies Booster Box (Kinesisk)
Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17
0 forhandlere på lager
Pris ekskl. fragt — se hos butikken
Log ind for at synkronisere gemte produkter og prisalarmer på tværs af enheder.
Booster Box
Type
36
Pakker
—
Udgivelse
0
Forhandlere
Forhandlere (0)
Ingen forhandlerpriser registreret for dette produkt endnu.
Prishistorik
Vi begynder at tegne prisen så snart vi har registreret en ændring.
Produktfakta
Om Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17
Scorching-skies-booster-box-chinese-fc5118ec17 er en fabriksforseglet booster box til Pokémon TCG. En booster box indeholder forseglede boosterpakker fra sættet — den mest direkte måde at åbne et større antal pakker fra én udgivelse. Produktet hører til sættet Scorching Skies.
- Spil
- Pokémon TCG
- Udgave
- Kinesisk
Også kendt som: Display Sulfura de Galar CS3.5C 20 Slim Pack Pokémon Chinois
FAQ
Ofte stillet om Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17
Er Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17 på lager?+
Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17 er ikke på lager hos en forhandler vi følger lige nu. Cardheist tjekker priserne to gange dagligt — følg prishistorikken eller sæt en prisalarm og få besked når den kommer tilbage.
Hvor mange pakker er der i Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17?+
Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17 indeholder 36 pakker.
Hvor køber jeg Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17 billigst?+
Cardheist sammenligner Scorching Skies Booster Box Chinese Fc5118ec17-priser på tværs af alle Pokémon TCG-forhandlere vi følger, så du kan købe til den laveste pris. Se forhandlerlisten ovenfor med live priser, lagerstatus og links.