Pokémon TCG: Mimikyu ex Box Forhandlerbillede · via feed

Pokémon TCG · Collection Box

Scarlet & Violet Collection Box

Pokémon TCG: Mimikyu ex Box

Udgivet 31 marts 2023

Udgaver Engelsk 595 kr Kinesisk 1.649 kr
595 kr

Laveste 30d: 199,95 kr · Højeste 30d: 595 kr · 1 forhandler på lager

32

Heist Score

Vent

Dyrere end normaltPå vej op
?

Sådan virker Heist Score

En deal-score fra 0–100: 80+ er et kup, 60–79 et godt tilbud, 40–59 fair, under 40 vent.

Pris mod egen 6-måneders historik: i dag ligger den på 93. percentil (lavere = billigere end normalt).

Spredning mellem forhandlere: 50/100 — hvor langt under markedet det billigste tilbud er.

Momentum: 65/100 — over 60 er prisen på vej op, under 35 falder den.

Læs hvordan vi henter priser →

Pris ekskl. fragt — se hos butikken

Log ind for at synkronisere gemte produkter og prisalarmer på tværs af enheder.

Collection Box

Type

mar 2023

Udgivelse

3

Forhandlere

Forhandlere (3)

Tjekket for cirka 3 timer siden () · Sådan henter vi disse priser

Cardx

tjekket for cirka 3 timer siden

På lager

595 kr

Bedste pris

Pokemons

tjekket for cirka 3 timer siden

Udsolgt

199,95 kr

Baltzer Games

tjekket for cirka 3 timer siden

Udsolgt

279,95 kr

Prishistorik

Bedste pris · seneste 3 tjek

Laveste

199,95 kr

Gennemsnit

358,30 kr

Højeste

595 kr

Nu

595 kr

Prishistorik: laveste 199,95 kr, højeste 595 kr, gennemsnit 358,30 kr over 3 registrerede prisændringer siden 13. september 2026. Dagens bedste pris er +198 % i forhold til for 30 dage siden.

Produktfakta

Om Pokémon TCG: Mimikyu ex Box

Sæt
Scarlet & Violet (SV)
Udgivelsesdato
31.03.2023
Spil
Pokémon TCG
Udgave
Engelsk

Også kendt som: Pokémon Mimikyu EX Box · Pokemon Mimikyu ex Collection Box · Mimikyu ex Box · Pokemon TCG Mimikyu ex Box · Pokémon TCG: Mimikyu ex Collection Box

FAQ

Ofte stillet om Pokémon TCG: Mimikyu ex Box

Hvad koster Pokémon TCG: Mimikyu ex Box?+

Den billigste på-lager-pris for Pokémon TCG: Mimikyu ex Box er 595 kr, sammenlignet på tværs af 3 forhandlere og opdateret to gange dagligt på Cardheist.

Hvad er den laveste pris registreret for Pokémon TCG: Mimikyu ex Box?+

Den laveste pris vi har registreret for Pokémon TCG: Mimikyu ex Box er 199,95 kr. Hele prishistorikken vises i grafen på denne side, så du kan skelne et ægte tilbud fra en kunstig rabat.

Hvor køber jeg Pokémon TCG: Mimikyu ex Box billigst?+

Cardheist sammenligner Pokémon TCG: Mimikyu ex Box-priser på tværs af alle Pokémon TCG-forhandlere vi følger, så du kan købe til den laveste pris. Se forhandlerlisten ovenfor med live priser, lagerstatus og links.

Mere fra Scarlet & Violet

Hele sættet →
595 kr hos Cardx