Pokémon TCG · Boosterpakke
Black Bolt Boosterpakke
Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476
Udgivet 18 juli 2025
0 forhandlere på lager
Pris ekskl. fragt — se hos butikken
Log ind for at synkronisere gemte produkter og prisalarmer på tværs af enheder.
Boosterpakke
Type
1
Pakker
jul 2025
Udgivelse
0
Forhandlere
Forhandlere (0)
Ingen forhandlerpriser registreret for dette produkt endnu.
Prishistorik
Vi begynder at tegne prisen så snart vi har registreret en ændring.
Produktfakta
Om Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476
Black-bolt-booster-pack-5a2dffa476 er en enkelt fabriksforseglet boosterpakke til Pokémon TCG med tilfældige kort fra sættet. Produktet hører til sættet Black Bolt. Det udkom 18.07.2025.
- Sæt
- Black Bolt (BLK)
- Udgivelsesdato
- 18.07.2025
- Spil
- Pokémon TCG
- Udgave
- Engelsk
Også kendt som: Pokémon - Booster de 10 cartes EV10.5 : Foudre Noire
FAQ
Ofte stillet om Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476
Er Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476 på lager?+
Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476 er ikke på lager hos en forhandler vi følger lige nu. Cardheist tjekker priserne to gange dagligt — følg prishistorikken eller sæt en prisalarm og få besked når den kommer tilbage.
Hvor mange pakker er der i Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476?+
Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476 indeholder 1 pakker.
Hvor køber jeg Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476 billigst?+
Cardheist sammenligner Black Bolt Booster Pack 5a2dffa476-priser på tværs af alle Pokémon TCG-forhandlere vi følger, så du kan købe til den laveste pris. Se forhandlerlisten ovenfor med live priser, lagerstatus og links.