Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display Forhandlerbillede · via feed

Magic: The Gathering · Play Booster Box

Modern Horizons Play Booster Box

Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display

Udgivet 14 juni 2019

3.179 kr

≈ 106 kr pr. pakke · 30 pakker

Laveste 30d: 3.179 kr · Højeste 30d: 3.179 kr · 1 forhandler på lager

44

Heist Score

Fair pris

?

Sådan virker Heist Score

En deal-score fra 0–100: 80+ er et kup, 60–79 et godt tilbud, 40–59 fair, under 40 vent.

Pris mod egen 6-måneders historik: i dag ligger den på 50. percentil (lavere = billigere end normalt).

Spredning mellem forhandlere: 50/100 — hvor langt under markedet det billigste tilbud er.

Momentum: 55/100 — over 60 er prisen på vej op, under 35 falder den.

Læs hvordan vi henter priser →

Pris ekskl. fragt — se hos butikken

Log ind for at synkronisere gemte produkter og prisalarmer på tværs af enheder.

Play Booster Box

Type

30

Pakker

jun 2019

Udgivelse

1

Forhandlere

Forhandlere (1)

Tjekket for cirka 6 timer siden () · Sådan henter vi disse priser

Rogerz

tjekket for cirka 6 timer siden

På lager

3.179 kr

Bedste pris

Prishistorik

Bedste pris · seneste 3 tjek

Laveste

3.179 kr

Gennemsnit

3.179 kr

Højeste

3.179 kr

Nu

3.179 kr

Prishistorik: laveste 3.179 kr, højeste 3.179 kr, gennemsnit 3.179 kr over 3 registrerede prisændringer siden 2. juni 2026. Dagens bedste pris er uændret i forhold til for 30 dage siden.

Produktfakta

Om Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display

Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display er en fabriksforseglet booster box til Magic: The Gathering. En booster box indeholder forseglede boosterpakker fra sættet — den mest direkte måde at åbne et større antal pakker fra én udgivelse. Produktet hører til sættet Modern Horizons. Det udkom 14.06.2019.

Sæt
Modern Horizons (MH1)
Udgivelsesdato
14.06.2019
Spil
Magic: The Gathering
Udgave
Engelsk

Også kendt som: Magic: The Gathering Modern Horizons - Booster Box · Magic: The Gathering - Modern Horizons Booster Display - EN · Modern Horizons Booster Box Display · Magic The Gathering – Modern Horizons – Booster Box

FAQ

Ofte stillet om Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display

Hvad koster Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display?+

Den billigste på-lager-pris for Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display er 3.179 kr, set hos 1 forhandler og opdateret to gange dagligt på Cardheist.

Hvad er den laveste pris registreret for Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display?+

Den laveste pris vi har registreret for Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display er 3.179 kr. Hele prishistorikken vises i grafen på denne side, så du kan skelne et ægte tilbud fra en kunstig rabat.

Hvor mange pakker er der i Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display?+

Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display indeholder 30 pakker.

Hvor køber jeg Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display billigst?+

Cardheist sammenligner Magic the Gathering: Modern Horizons Booster Display-priser på tværs af alle Magic: The Gathering-forhandlere vi følger, så du kan købe til den laveste pris. Se forhandlerlisten ovenfor med live priser, lagerstatus og links.

3.179 kr hos Rogerz